14 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+380634424949
+380634424949
Cпортивное питание, одежда и аксессуары - IronBodyReligion

Про нас

Як можна охарактеризувати портал "Iron Body Religion"?

- Це портал створений для донесення думки про єдністьТіла і Розуму" - "Body and Mind", а також важливості "Здорового способу життяні" - "Healthy Lifestyle".

Як можна охарактеризувати команду "Iron Body Religion"?

- Це група людей, яка змогла змінити себе і взяла курс на зміну світу - все просто! :)

В цілому, що ж стосується порталу, відвідувачем якого Ви стали, варто зазначити, що на ньому Ви знайдете для себе саме те, що необхідно для здійснення якісних змін у житті.

На порталі представлено здорове харчування (Healthy Food), тільки найвищої якості, наприклад від ТМ "Weider", світового лідера на ринку Healthy Food. Продукція ТМ "Weider", якісно відрізняється від інших виробників, складом продукції, в якому між заявленим на упаковці і тим, що знаходиться всередині неї, можна сміливо ставити знак "=".

Згодом портал буде доповнено, наприклад, такими продуктами Healthy Food як горіхові пасти українського виробництва від лідера ринку ТМ "МаслоТом". Дані горіхові пасти як не можна краще вписуються в концепт "Healthy Lifestyle", для кращого знайомства з продуктом на порталі будуть додані статті з популярних журналів, таких як "Muscule&Fitness", з описом вживання горіхових паст, як при наборі маси так і, УВАГА!, на сушці і просто в збалансованому харчуванні.

В асортименті порталу буде з'являтися безліч унікальних предметів спортивного спорядження та одягу, вінцем яких стане брендовий одяг та аксесуари "Iron Body Religion".

Незабаром портал буде наповнений масою корисної інформації про здоровий спосіб життя та важливість дисципліни, тренувальними програмами та програмами харчування. Також наші фахівці зможуть надавати додаткові послуги по складанню програм тренувань і планів харчування, наша команда якісно досягла успіху в цьому відношенні, так як змогла привести в форму, в першу чергу себе і зможе не просто роздавати поради з книжок, а чітко вказати шлях до досягнення поставлених цілей.

З будь-яких питань, пов'язаних з "Healthy Lifestyle", поліпшенням якості життєвих процесів шляхом пошуку балансу "Body and Mind", звертайтеся до Наших консультантів, і разом Ми знайдемо шлях до досягнення поставлених цілей і якісних змін в житті.

З повагою, Антон (Mr.TonyT), засновник порталу healthy lifestyle - Iron Body Religion /IBR/.